3. OPEL OLD SCHOOL CAMP 9.-10. 7 2016 - Veselý Habr Volduchy

5. července 2016 v 23:48 | www.opeloldschool.cz / Urby / Opel Old School CZ Team |  KLUBOVÉ SRAZY

Tímto vám představujeme naší novou vizi Opel srazu, kterou se chceme, už jenom čistě jako náš Opel klub, ubírat. Setkání bude zejména pro členy sdružení OPEL OLD SCHOOL CZ TEAM a úzký okruh lidí kolem něj. Nebude se v žádném případě jednat o velkou akci s mezinárodní účastí. Předem se chceme zaměřit na naše čtyřkolové poklady, o které nám jde v první řadě. Aby nedocházelo k záměně s původní formou srazu, budeme nadále používal název (s poukázáním na původní zakladatele) OPEL OLD SCHOOL CAMP. Tyto srazy plánujeme dělat naprosto bezplatné. Bude se jednat o pravděpodobně jeden víkend v roce (asi první nebo druhý v červenci) navrhujeme použít náš rodný kemp Veselý Habr, jenž už znáte určitě všichni.

OPEL OLD SCHOOL CAMP - Oficiální fb stránky ZDE


Program Opel campu bude následující:

* V pátek odpoledne nebo v podvečer příjezd (možno i v sobotu dopoledne). Večer grilování, volná zábava v restauraci, popř. k tanci zahraje miláček publika DJ Viktor.


* V sobotu dopoledne nájezd zbylých účastníků a kolem poledne společný odjezd na spanilou jízdu (účast dobrovolná ), která bude vždy dopředu zvolena k nějakému zajímavému místu v nejbližším okolí (památka, pěkná restaurace, vesnička atd.)
* Zde se naše vozy vystaví na nějakém reprezentativním místě. Cílové místo bude zvoleno tak, aby tam byla možnost se i dobře naobědvat.
* V případě vašeho zájmu, si také můžete zasoutěžit v motoristickém kvízu, který bude jen pro opravdové znalce vozů Opel :)


* Poté pomalý návrat do areálu kempu po poklidných okresních cestách. (žádné závody)
* Po příjezdu na místo budou nejzajímavější vozy Opel campu oceněny speciálním klubovým certifikátem, včetně nejúspěšnějšího soutěžícího v Opel kvízu ;).
* Pak už jen koupání, grilování a ta pravá Opel zábava až do časných ranních hodin :DPro tento typ akce preferujeme Opel veterána, nebo i nějaký zajímavě upravený současný model.
Jestli se vám tato naše nová koncepce zamlouvá, tak není vůbec problém jí hned letos v červenci navštívit.


Těšíme se na vaše názory, či případné vylepšení. OPEL OLD SCHOOL CZ team :) 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama